Yatağan El Aletleri Online Satış

 

Kategoriler

Kefe Dijital

Yüreğil Mahallesi

No : 158

Serinhisar/Denizli

Tel : 0543 578 20 81

İş: 0258 593 73 52

Whatshap : 0543 578 20 81

Email:hidayetakin@hotmail.com

 

Online Bıcak Online Kurban Bıcagı Online El Aletleri Online Satır Online Kapan Bıçak Kurban Bicagi Osmanlı Kılıç Osmanli Kılıcı Online Bicakcim Online Bıçak Bıçak Satış Dana Yıkmatik Kurban Bıçağı Kurban Bıçağı Setleri Kurban Çengeli Kurban Satırları Kurban Setleri Yıkmatik Av Bıçakları Aşı Cakısı Aşı Çakısı Ası Cakısı Zülfikar

Yasal Bildirim

  Bu Satış Sözleşmesi; http://www.yataganelaletleri.com internet sitesi üzerinden yapılacak alışverişlere yönelik hazırlanmıştır. http://www.yataganelaletleri .com üzerinden alışveriş yapan tüketiciler, bu sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır.

 

18 yaşından küçük kişiler yataganelaletleri.com'den alışveriş yapamazlar.

yataganelaletleri.com'den alışveriş yapmak için sisteme üye olma zorunluluğu getirilmiştir. Çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz, sonraki alışverişlerinizi daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

yataganelaletleri.com'ye üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

yataganelaletleri.com'ye 18 yaşından küçük olanlar üye olamazlar.

yataganelaletleri.com'de satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca yataganelaletleri.com'de geçerlidir.

Kefe Dijital, yataganelaletleri.com'de yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

yataganelaletleri.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. yataganelaletleri.com, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

yataganelaletleri.com'den alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız.

yataganelaletleri.com'de yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, Kefe Dijital'nin izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, tekrar üretilemez.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ve ardından �havale/EFT yaptım� butonu tıklanarak işlemin gerçekleştirildiği yataganelaletleri.com'ye bildirilmeyen siparişler iptal edilir.

Kefe Dijital, yataganelaletleri.com'de satışa sunduğu yüzlerce ürünün hepsinin stoğunu tutmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda üretilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

yataganelaletleri.com yayında teknik nedenlerden dolayı (internet sevis sağlayıcıları, hosting vb.) oluşabilecek aksama veya kesintilerden sorumlu tutulamaz.

yataganelaletleri.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.

 


Ana sayfaAna sayfa

Sepet  

Ürün (boş)

YENİ ÜRÜNLER

En yeni ürünler

Haber bülteni

Çakı Bıçak Aşı çakısı Budama Makası Testere Makas nacak zil Çan Kebabçı Zırhı Zırh

PS Cumulus Flash tag cloud adapted from the Wordpress original by Roy Tanck requires Flash Player 9 or better. Ported by ecartservice.net.